um logo

Ústecký adrenalin team pořádá 9. ročník závodu UHELNÝ MUŽ

Naše občanské sdružení s názvem Ústecký adrenalin team, z. s. se sídlem Londýnská 2266/5, 400 01 Ústí nad Labem, si Vás dovoluje pozvat na chystaný závod „Uhelný muž“.

Cílem a zároveň i posláním našeho sdružení je organizování sportovních, společenských, vzdělávacích a kulturních akcí.

Jednou z našich aktivit je pořádání adrenalinového závodu Uhelný muž. Dne 9. 6. 2018 od 12:00 proběhne již 9. ročník, který se těší velké oblibě ze strany závodníků, ale také diváků. Závod se každoročně koná v krásné přírodě úpatí Krušných hor u rybníka Oprám ve Varvažově. Více informací na: www.uhelnymuz.cz

Pro tento ročník připravujeme nový koncept celého závodu, který Vás zaručeně nadchne. Horkou novinkou je Aquatlonové klání v netradičním a extrémním prostředí Varvažovského rybníka. Fanoušky čeká nevšední podívaná a i se sami budou moci zúčastnit doprovodných adrenalinových disciplín, jako jsou skoky do vody, skoky na kole, bench a další. Nezapomněli jsme ani na naše nejmladší závodníky a fanoušky, pro které bude připraven dětský závod.

Závod Uhelný muž se pomalu ale jistě stává tradicí, která neodmyslitelně patří do pravidelného sportovního dění v ústeckém kraji. Zároveň jsme přesvědčeni, že pořádaná akce není pouze o síle, soutěživosti a fyzickém zdraví. Sport je zde mnohdy jen nástrojem a skvělým facilitátorem v navazování nových přátelství a vztahů. Je zde i možnost se aktivně zapojit do přípravy akce nebo samotné realizace závodu svým nápadem, vizí nebo přičiněním. Není výjimkou, že organizátoři v dalším roce závodí a závodníci se podílejí na realizaci závodu. Ze zpětných vazeb od závodníků víme, že zde dochází k teambuildingu, který pomáhá lépe poznat své členy týmu ale i sebe samotného.

Tradičně Uhelný muž přiláká cca 200 závodníků i několik desítek odvážných závodníčků a sleduje je cca 300 diváků. O bezproblémový chod akce, která je důkladně a průběžně připravována po celý rok, se stará cca 35 lidí z realizačního týmu.

Jsme přesvědčeni o pozitivním vlivu Uhelného muže na širokou veřejnost, ale zároveň je naší snahou udržet příjemnou přátelskou a rodinnou atmosféru, která k Uhelnému muži neodmyslitelně patří.

Cílem je si zasportovat a zasoutěžit v různých disciplínách, pobavit se a na konci oslavit svůj úspěch. Podrobnější informace, fotky a videa z předchozích ročníků naleznete na odkazu www.uhelnymuz.cz.

S případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a těšíme se na Vaší účast!

 

S úctou a vřelým pozdravem Ústecký adrenalin team, z.s. www.adrenalinteam.cz.

adrenalinteam logo

 

adrenalin team 1

adrenalin team 4

adrenalin team 3